BOLO Busy do Niemiec

9-OSOBOWE BUSY
Szybko, Tanio i Bezpiecznie

bolobusydoniemiec

Busy do Niemiec

Nasi zachodni sąsiedzi wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością jako kierunek podróży wielu Polaków. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy bezpieczne i komfortowe przejazdy busami do Niemiec. Jeśli więc planujesz podróż do tego kraju, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Bez względu na to, czy Twój wyjazd będzie miał charakter służbowy, czy wypoczynkowy, gwarantujemy Ci nowoczesną flotę pojazdów oraz dogodne połączenia do wielu miejscowości w Niemczech. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


Skąd i o której odjeżdżają busy?

Obsługujemy pasażerów z całej Polski. Jeśli chcesz wybrać się w podróż busem do Niemiec z Lublina, Zamościa, Rzeszowa, Radomia, Opola czy Krakowa, zapewnimy ci błyskawiczny przejazd. Poniżej znajdziesz wszystkie trasy, na których jeżdżą nasze busy. Zostały zaplanowane tak, by połączyć ze sobą zarówno te najbardziej znane niemieckie miejscowości, jak i te mniejsze, do których dojazd publicznymi środkami transportu może być utrudniony.

Z Polski wyjeżdżamy w każdy wtorek i sobotę, a z Niemiec w każdą środę i niedzielę.

Na naszej rozpisce znajdziesz busy do Stuttgartu, Mannheim, Norymbergi, Frankfurtu, Baden-Baden i wielu innych miast. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas trasami i skontaktowania się z firmą w celu ustalenia szczegółów podróży. Grupom zorganizowanym umożliwiamy zmianę trasy oraz wyjazd każdego dnia tygodnia po wcześniejszym uzgodnieniu. Ponadto oferujemy atrakcyjne ceny!


Trasy

  1. Dresden – Frankfurt – Wiesbaden – Mainz - Worms - Mannheim – Landau in der Pfalz
  2. Chemnitz - Erfurt - Giessen - Frankfurt - Darmstadt - Heidelberg - Karlsruhe
  3. Dresden - Hof- Norymberga- Stuttgart- Baden-Baden

Dlaczego z Lublina do Niemiec warto jechać busem?

Lublin, podobnie jak Rzeszów czy Zamość, to jedno z najdalej wysuniętych na południowy wschód miast Polski, które obsługujemy. Co prawda miejscowości te skomunikowane są pod kątem pociągów, jednak ze względu na liczne przystanki na trasie czy konieczność przesiadek, opcja ta nie jest najkorzystniejsza dla podróżujących, zwłaszcza dla tych, którym zależy na czasie. Jadąc busem do Niemiec z Lublina, Rzeszowa czy Zamościa możesz liczyć na o wiele szybszy przejazd. Podróż busem porównywalna jest do jazdy prywatnym samochodem, z tą jednak pozytywną różnicą, że możesz rozsiąść się wygodnie na fotelu pasażera, zrelaksować się i o nic nie martwić. Nasi kierowcy dowiozą cię bezpiecznie na miejsce.


Zalety przejazdu busem do Niemiec

Przejazd busem do Niemiec to opcja dla każdego, kto chce bezpiecznie, szybko i wygodnie dostać się do wybranej lokalizacji. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki naszej nowoczesnej flocie, złożonej z komfortowych pojazdów, dostosowanych do wielogodzinnych podróży. Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwają natomiast doświadczeni, wykwalifikowani kierowcy, dla których dobro pasażerów jest najważniejsze. Podróżując busem do Niemiec zawsze są czujni i zdroworozsądkowo reagują na wszystkie potencjalne problemy, które mogą pojawić się w trakcie podróży. Dbając o Twój czas, wybierają optymalne trasy, umożliwiające sprawne dotarcie do celu. Realizują przejazdy na zasadzie od drzwi do drzwi. Dzięki temu szybko, wygodnie i bez przesiadek dojedziesz pod konkretny, wybrany przez Ciebie adres.