9-OSOBOWE BUSY
Szybko, Tanio i Bezpiecznie

Busy do Niemiec „od drzwi do drzwi”

Podstawą naszej oferty są busy do Niemiec „od drzwi do drzwi”. Dzięki nam komfortowo i bezpiecznie dojedziesz w wybrane przez siebie miejsce. Swoje usługi świadczymy na terenie województw: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie. Realizujemy nie tylko przejazdy busem do Niemiec, ale również przewóz osób na wielu trasach po Polsce. Warto nam zaufać, gdyż możemy zagwarantować naszym pasażerom pełne bezpieczeństwo, dzięki doświadczonym kierowcom zatrudnionym w naszej firmie oraz ubezpieczeniu. Sprawdź, jak wygodne jest podróżowanie z nami! 

Na czym polega usługa od „drzwi do drzwi”?

Transport door-to-door to jedna z najwygodniejszych form przemieszczania się, zwłaszcza na długich, międzynarodowych trasach. Usługa ta polega na odebraniu pasażerów spod wskazanego adresu i dostarczeniu ich do ustalonej lokalizacji. Ten model transportu jest bardzo popularny, wybierany przez wiele osób chcących szybko dostać się do oddalonych o wiele kilometrów miejscowości, często zagranicą. Niejednokrotnie nasza usługa busów do Niemiec „od drzwi do drzwi” wybierana jest też przez Klientów, którzy planują przeprowadzkę do innego miasta. 

Zalety transportu door-to-door

Ta forma podróżowania ma wiele zalet, które znacząco wpływają na jej popularność. Przede wszystkim należy wspomnieć o dużej oszczędności czasu oraz pieniędzy, jaką zapewnia. Dzięki temu, że możesz podróżować bez przesiadek, nie ponosisz kosztów kilku środków transportu. Ponadto wybierając nasze busy do Niemiec „od drzwi do drzwi” zyskujesz sporo czasu, nie musząc przeznaczać go na dojazdy na dworzec autobusowy czy kolejowy. Ważną zaletą usługi door-to-door jest też możliwość dostania się do mniejszych miejscowości. Transport publiczny najczęściej oferuje pasażerom przejazdy na trasach łączących większe miasta, a do tych mniejszych zdecydowanie trudniej dojechać. Zazwyczaj jest po prostu mniej połączeń lub nie ma ich wcale. Busy door-to-door pozwalają natomiast szybko, bezpiecznie i wygodnie dostać się praktycznie w każde miejsce. W dodatku wraz z bagażem, którego nie trzeba nosić po peronach.

Ponadto dzięki naszym komfortowym busom każdy przejazd będzie przyjemny, gdyż długie podróże nie muszą wiązać się z niedogodnościami.

Sprawdź, jak podróżuje się z firmą Bolo!

Informacje kontaktowe

Bolo busy logo w stopce

BOLO Busy do Niemiec
23-400 Biłgoraj

tel.+48 669 984 436
e-mail: bolobusydoniemiec@gmail.com